Jdi na obsah Jdi na menu
 


NOVINKY 2014

15. 1. 2014

=================

5. 12. 2014

Darka porodila 4 chodská štěňátka. Máme 2 pejsky a 2 fenečky a mají se čile k světu.

=================

20. 11. 2014

DENÝSEK JE TATÍNKEM 5TI KRÁSNÝCH ŠTĚŇÁTEK LIŠTIČEK

Miinka porodila 5 štěňátek. Je jeden pejsek a 4 fenečky. Aini, Aria, Ajka, Aren, Adar. My všichni jsme na Denýska a Miinku náležitě pyšní a těšíme se až si 3.1.2015 liščátka pomazlíme.

=================

8. 11. 2014

HUBERTOVA JÍZDA VE VYSOKÉ U HOLIC

Akce se krásně vydařila, ikdyž ráno byl pořádný slejvák. Nakonec se sešlo 7 vozů a 15 sedlových koní a jela s námi spousto lidí na vozech. Byl to krásný podzimní den.

FOTOGRAFIE Z AKCE

=================

21. 9. 2014

Denýska si vybrala krásná fenečka Mia - Image Čičiko a přijela k nám na krytí. Denýsek byl naprosto úžasný a s Miinkou se do sebe na první pohled zaláskovali. Držíme palce aby vše dobře dopadlo a narodila se liščátka.

================= 

25.7. - 3.8.2014

VÝSTAVA A DOVOLENÁ S CHODSKÝM PSEM - KEMP POHÁDKA LANČOV U ZNOJMA

Naše úžasná dovolená započala v sobotu Klubovou výstavou - nejdříve se předvedly se svým výstavním umem děti. Naše Martinka získala s Xavim v kategorii Mladý vystavovatel 1. místo. Holly z Boršova ve třídě otevřené V1 CAC a tím získala poslední CAC na ŠAMPIONA ČESKÉ REPUBLIKY. Xavi Bryvilsár ve třídě otevřené získal V2. Res. CAC. Za naši chov. stanici se ještě předvedla Ennie z Boršova - V4 a Goryk z Boršova - výborná bez pořadí. Oba se pěkně předvedli společně s Holly v soutěži o nejlepší chov. stanici.Děkujeme. Ještě gratulujeme dětem Xavíčka k úspěchům na výstavě.

Druhý den byla výstava psů pro děti. Děti měly ukázku jak správně vystavovat a potom si to i vyzkoušely se svým nebo půjčeným psem naživo.Je krásné vidět jak se snaží a nevzdávají to. Leckterý dospělý by si z nich měl vzít příklad jak s pejsek komunikují a předvádějí například zoubky. Dovolenou jsme si užívali v kempu Pohádka, který sice na pohled nebyl moc pohádkový, ale v našem stanu jsme si bydleli úplně královsky. Takže za nás byla dovolená bezvadná. Chodili jsme na výlety společně se super partou lidí a nic nám nechybělo. Na první procházku kolem zámku Vranov nad Dyjí jelo společně 11 aut s choďáky. Počasí bylo na procházky nádherné, na koupání bylo teplo, krásná zátoka, kde šplouchala jedna vlna za druhou jako u moře. Kam jsme přišli s bandou choďáků a naším lišákem Dannym jsme budili obdiv kolik nás je a co to je za krásné plemeno. Dokonce jsme zabrali i půl lodi při cestě na Bítov. Dovolená byla super odpočinková a psi si při procházkách krásně protáhli nožky. Děti měli jedno dopoledne sportovní, kde si trošku zasportovaly a získaly pěkné ceny. Ani na této dovolené nechybělo opékání buřtů k večeři . Děkujeme všem za super společnost při procházkách a dovolenkování v kempu.

FOTKY

=================

21. - 24.7.2014

TÁBOR DOGDANCINGU - DVŮR KRÁLOVÉ - S KAMILOU VAVŘINCOVOU A ALČOU SMOLÍKOVOU

Tento výcvikový tábor pod vedením Alči Smolíkové a Kamči Vavřincové nás s Martinkou velice nadchnul. Byl to super nápad jet na takovou akci. Už víme jak naučit své pejsky další triky a jak a co dalšího naučit na zkoušky. Teď už nám s Martinkou nezbude nic jiného než to své čtyřnohé kamarády všechno krásně doučit. Učila nás Kamča Vavřincová a byla to naprosto super trpělivá učitelka. Už se těšíme na příští rok

FOTO A VIDEO Z TRÉNINKU

 =================

12. - 15.7.2014

AGILITY STANOVÁNÍ - SEZEMICE

Bezvadná akce, super lidi a atmosféra. Za pár dní se stihla spousta věcí. Od cvičení agility až po přípravu na zkoušku ZOP a zkoušku dogdancingu, trénování Human agility, vyzkoušelo se frisbee s Martinkou, pletení tahadel z dek, opékání párků a k tomu dezert opečení "Maršmelounů" a vložení do sušenky a čokolády (MŇAMKA), pozorování úplňku a Kunětické hory, úžasné masáže, bahenní koupel, návštěva cukrárny atd.

FOTKY Z AKCE

 =================

30.6. - 4.7.2014

TÁBOR AGILITY A FRISBEE V ČERNOTÍNĚ

Na tuto akci jsem se s Martinkou celý rok moc těšila. Jen Holly si na to udělala svůj názor a začala hárat o měsíc déle. Nejlepší dny by měla na táboře a proto musela zůstat doma. Jel tedy jen Danny s Martinkou. Obě lektorky Lucka i Markéta jsou super. Martince všechno krásně vysvětlují a ona se od nich učí. Díky nim dělá velké pokroky a příští rok pojede s Dannym možná už i na závody. Dokonce si mohla půjčit i Lucky Dixinku. Běhala s ní agility a poslední den si zkusila frisbee závod. V soutěži Dog Dartbee se Martinka s Dixi umístila na 1. místě. Na táboře hodila svůj nejdelší hod 40m. Týden utekl velmi rychle. Bude zase na co vzpomínat. Děkujeme všem novým kamarádům za úžasnou podporu a držení palců Martince. Bylo super, že všichni brali Martinku v 9 letech jako rovnocenou parťačku. Těšíme se na příště nebo naviděnou někde na závodech.

FOTOGRAFIE A VIDEA Z TÁBORA

=================

10.6.2014

Xavík nakryl Cácorku z Malého údolí.

=================

12.5.2014

Xavík je opět tatínkem. V chovatelksé stanici Choďák v Poličce se mu narodilo 6 potomků. Všechno jsou pejsci.

=================

3.5.2014

MVP - PRAHA

HOLLY z Boršova, třída otevřená, V1 CAC

=================

20.4.2014

BONITACE - HRADEC KRÁLOVÉ

Holly z Boršova byla úspěšně uchovněna s kódem A1, H1, K2, W2/B1

=================

18.4.2014

Hřebeček se dnes prvně seznamoval s celým stádem na procházce.

FOTOGRAFIE

=================

14.4.2014

MÁME HŘÍBÁTKO

Dnes se narodilo Jasavě hříbátko, hřebeček. Bude se jmenovat John z Boršova.

=================

13.4.2014

FRISBEE SEMINÁŘ S LUCKOU A VERČOU V BRNĚ

Martinka byla opět na semináři s Luckou, ale tentokrát v Brně. Moc si to tam s Dannym užila a zase vědí jak cvičit dál. Dokonce už i chytil disk letící. Byl to super den strávený se skvělou partou lidí. FOTOGRAFIE Z CVIČENÍ MARTI A DANNYHO

=================

13.4.2014

SLOŽENÉ ZKOUŠKY

Xavi Bryvilsár má složenou další stopařskou zkoušku  a to FPr2.

Garny z Boršova složil zkoušku ZM. GRATULUJEME

Goryk z Boršova složil v březnu zkoušku BH.
GRATULUJEME

Apollo (Garny) z Boršova byl v březnu na frisbee závodech a z 82 týmů byl na 1 MÍSTĚ!!! MOC MOC GRATULUJEME

=================

1.4.2014

VRH "G" OSLAVIL 3 NAROZENINY

MOC MOC VŠEM GRATULUJEME A DRŽÍME PALCE NA DALŠÍ ÚSPĚCHY A PŘEJEME KRÁSNÉ A VESELÉ DNY.

=================

22.2.2014

 DUO CACIB BRNO

Holly z Boršova získala v mezitřídě V2 res. CAC

=================

8.2.2014

Všechna štěňátka jsou již v nových domovech u milujících páníčků.

=================

Chessie a Chatty si užívají nový domov. Chessie se nyní jmenuje Kikinka a má již své stránky a pilně se doma s paničkou učí. Volná je ještě Chila a pejsek Chuly. Štěňátka nám rostou před očima. Trénujeme ukazování zoubků, češou se, učí se přivolání, seznamují se s domácími zvířaty a hlavně ze všeho nejraději se mazlí a o něco přetahují. Díky mírné zimě jsou již od 6 týdne venku i v noci. Krásně spinkají v boudě na slámě.

FOTOGRAFIE Z 8 - 9 TÝDNE

=================

VRH "CH" - 8 TÝDNŮ

Štěňátka mají za sebou očkování, čipování i kontrolu vrhu. Všechno zvládla naprosto statečně. Při očkování i čipování nevydalo žádné štěňátko ani hlásku a byla všechna moooc statečná. Je to vyrovnaný vrh, který má pěkné hlavy, kostry, osrstění. Jsou velmi zvídavá, kontaktní a hravá. Milují návštěvy, které ze samé radosti pěkně okusují a ochutnávají tkaničky a kalhoty. Opustila nás Chessie, která odjela se skvělou rodinou do Jižních čech. Budeme ji mít možnost vidět na výstavách. Máme radost, že se dostala k tak fajn rodině s dětmi a bude mít možnost cvičit, hrát si a užívat si pěkný život. Z Chatty se stala miláček rodiny a časem i hlídač rodiny. Vypadá to, že ji uvidíme také na nějaké výstavě. Bude bydlet v Praze. Chila a Chuly zatím čekají na nového majitele.

=================

VRH "CH" - 7 TÝDNŮ

Chessie a Chatty jsou již zadané. Volná je již jen fialová Chila a pejsek Chuly.

FOTOGRAFIE

=================

 VRH "CH" - 6 TÝDNŮ

Štěňátka se mají čile k světu a stále čekají na nové páníčky. Zatím nám odjede jen žlutá Chessie a ostatní jsou stále volné. Jsou to roztomilé kuličky, které se rády mazlí i se z nich už umí udělat kousací čertíci. jsou to zlatíčka.

FOTOGRAFIE

=================

4.1.2014

NV BRNO

Na tuto výstavu jela Holly z Boršova a Danny Toivu My Delight s Martinkou. Holly se moc pěkně předváděla a bylo vidět, že jí to i bavilo a vyběhala si v mezitřídě druhé místo V2, res. CAC. Martinka se svým pejskem Dannym si chtěla zkusit po půl roce jak si spolu natrénovali předvedení na výstavě. Bylo vidět, že si opravdu dali záležet, protože se jim velice dařilo. Sice získali VD, ale rozhodčí Martinku pochválil za perfektní předvedení psa a získala i pořádný potlesk. Zvládla si ho sama zvednout a dát na stolek na posouzení. Ještě že rozhodčí byl menšího vzrůstu a stolek byl nízko. Jsou to super dvojka.

FOTOGRAFIE od nás. Martinku nádherně vyfotil pan Mirek Slabý. Tady je odkaz na jeho FOTOGRAFIE s Martinkou.

Na této výstavě získal syn našeho Xaviho Unicas z Gipova V1 CAC a tím si splnil titul Český šampion 2014. Gratulujeme.

=================

 

5.jpg