Jdi na obsah Jdi na menu
 


NÁVŠTĚVNÍ  KNIHA

Zde nám můžete napsat své případné dotazy nebo vzkazy pro nás.

Pokud se Vám naše stránky líbí,řekněte o nich někomu dalšímu.Pokud se Vám něco na nich nelíbí nebo najdete nějakou chybu napište to prosím nám.

Děkujeme.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Gratulujeme

(Radka a Dyk, 13. 10. 2008 11:16)

Tak koukám,že je zase příležitost třepat packama.Teda vy jedete.A Boršováček( Dasty-tak mu říkám)skvělé.Jestli jede do Brna,to snad aby jsme zůstali doma.Ale co,moc mu to přejeme.Zdraví Radka a Dyk

www.megie-chodskypes.wbs.cz

(Kamča a Meiblees, 1. 10. 2008 19:33)

Ahoojdaa!!!

Děkujem moc za gratulaci :o) Zase takový šikulky nejsmee,vždyť je to jenom ZOPka Ale máme radost!!!

Do Kolína bohužel nakonec nepojedeme,taky čekáme hárání !!

Tak doufám,že se uvidíme někde jinde!! Moc se na vás zase těšíím :o)

A mooc gratuluju ke štěňátkům,jsou moc kráásnýý!!!

Mějte se kráásně!!!

Štěňátka

(Verča+Orin+Nency, 24. 9. 2008 13:58)

Gratuluji Connie ke krásným mrňatům a přeju jim , ať dobře rostou a super páníčky. Fotky jsou moc pěkné.
A Darce držíme moc palečky, aby vyšel rentgen , aby mohla zapůsobit též v pokračování chovu. Ahoj Veronika

zdravím

(Lenka Fejerová, 21. 9. 2008 22:55)

Pěkné stránky a moc se mi líbí koníci..Hlavně pony chi.Tak ať se daří !!!

Pro Lucku a její bezva smečku

(z Boršova, 18. 9. 2008 21:57)

Moc děkujeme za gratulaci k narození štěníků.Ale gratulace spíš patří Connie a jejím páníčkům.Jsme jen takový mezičlánek :-) , protože budou mít naše příjmení z Boršova.Také budeme moc rádi,když se majitelé pokusí štěňátka uchovnit.Bylo by to super je vidět jak rostou.Děkujeme za návštěvu stránek.S pozdravem všichni z Boršova

Pro Radku a Dyka

(z Boršova, 18. 9. 2008 21:43)

Moc Vám děkujeme za krásnou gratulaci Darce a Dastíkovi.Máme z nich velkou radost.Teď ještě jak dopadnou rentgeny :-).Dyk je také moc krásný a přejeme Vám oběma mnoho štěstí a úspěchů.Těšíme se na schledání na nějaké výstavě.S pozdravem všichni z Boršova

krásné fotky

(Lucka a smečka - www.chodskypes.xf.cz, 18. 9. 2008 12:25)

Dobrý den,
gratuluju k narození štěníků. Už mám info od Ivy, moc se těší, že k "naší" Fleur přibude kámoška. Nemůžou se dočkat. :) Dívala jsem se, že jeden pejsek se jmenuje stejně jako "náš" Roy. :) Tak doufám, že to přinese štěstí a taky půjde celý vrh na svod. Mějte se krásně, přeju mnoho radosti a úspěchů v chovu. Lucka a celá smečka

Gratulace Dastymu

(Radka a Dyk, 1. 9. 2008 6:31)

MOC gratulujeme Dastymu k CAJCU,je krásný a určitě byla veliká radost.Radka a Dyk

Třepeme pacičkama

(Radka a Dyk, 4. 8. 2008 10:58)

No to je paráda, moc gratulujeme k tak skvělému výsledku na klubovce. Radka a Dyk

Poděkování

(z-borsova, 3. 8. 2008 21:59)

Ahoj Verčo a tatínku Orine.Moc děkujeme za tak srdečné přání.Opravdu to vítězství zahřálo u srdíčka a moc.Takové umístění předčilo naše očekávání.Je to super.Teď ještě ty rentgeny...budeme jen doufat aby to dobře dopadlo.Držíme palečky i Nency na dobré výsledky RTG a ať se daří na výstavách (příště porazíte vy nás :-))

Gratulujeme

(Verča: www.orinbryvilsar.estranky.cz, 3. 8. 2008 20:26)

Ahoj Darko a paničko, moc Vám gratuluji ke krásnému umístění na výstavě. Z takové konkurence to určitě hřeje u srdíčka. I já mám obrovskou radost. Darka si to zasloužila a CAJCe jí jen přeji.A věřím, že bude i další. Jsem ráda, že je k vidění na výstavě a že cvičí-však to má v genech. Tak hodně úspěchů i příště. S pozdravem Veronika a taťka Orin.
PS: Moc,moc držíme palce na RTG DKK.

štěňátka

(Lucka & Darri & Dixi, 14. 7. 2008 23:01)

Zdravím do Boršova :-) Koukala jsem na Connie a velice se mi líbí. Držím palce, aby bylo vše v pořádku a narodila se kupa zdravých štěňátek. A to samé přejeme samozřejmě i Daře!

Pro Radku a Dyka

(z Boršova, 26. 6. 2008 10:16)

Dobrý den Radko,moc děkujeme za pochvalu stránek.Na výstavě v Lanškrouně si Váš Dyk vedl opravdu moc pěkně.Až se jednou sejde s Dastíkem to bude zajímavá výstava.Oba to jsou krasavci.Vůbec jsem nevěděla že Nox se jmenuje u Vás Dyk.Ráda jsem Vás poznala v Lanškrouně.Budu se těšit na další setkání :-) a přeji Vám také mnoho úspěchů.
Za všechny z Boršova Alena

www.dyk.estranky.cz

(Radka a Dyk, 24. 6. 2008 9:51)

Jej vy tady máte krásně.Moc hezká zvířátka,stránky,
prostě pěkné podívání.Už se těším až se Dasty potká
v kruhu s Dykem(Nox).Dasty je nádherný.Mějte se
všichni moc krásně.Radka a Dyk

Pro Lomikarovu smečku

(z Boršova, 15. 5. 2008 22:46)

Dobrý den,děkujeme za pochvalu stránek a našich krásných potomků.Cyr a Dasty jsou opravdu moc hezcí a šikovní.Cyr z Boršova je už chovný.Dastík zatím čeká na rentgen.Tak mu držíme palečky :-)Jsou to zlatíčka a mají skvělé páníčky.S pozdravem všichni z Boršova

Pro Odstrčilovi

(z Boršova, 15. 5. 2008 22:36)

Dobrý den,děkujeme za pochvalu.To pozvání na návštěvu a na zvířátka opravdu platí.Rádi Vás uvidíme.Jen až budete chtít o prázdninách přijet zavolejte prosím dopředu.Máme v plánu různé akce s koníky a choďáčky....Každý den nejsme k zastižení.Naviděnou všichni z Boršova :-)

Pochvala

(Odstrčilovi, 13. 5. 2008 19:46)

Moc vás všechny zdravíme.Máte pěkný stránky a ještě krásnější zvířátka.Jen nechápu,kde na to všechno berete čas?Jestli ještě platí pozvání ze svodů ve Svítkově,tak bychom se k vám rádi o prázdninách podívali.Odstrčilovi

Moc pěkné

(Limikarova smečka, 6. 5. 2008 11:52)

Máte moc pěkné a zajímavé stránky. Vaše odchovy se mi Jeseníku moc líbily, zvláště Dasty a Cyr. Cyr je moc pěkný pejsek. Mně se tento formát psa líbí. Hlavně, že nepřerostl. Držím palce do dalších odchovů.

Pro Lucku - piškot II.

(z Boršova, 6. 5. 2008 7:44)

Děkujeme za gratulaci k uchovnění Cyra z Boršova.I pro nás to bylo překvapení když jsme je uviděli na bonitaci.Měli jsme ohromnou radost,že se zase vidíme.Cyr je moc pěkný a navíc má DKK 0/0.Ale pochvalu za uchovnění si spíš zaslouží Cyr a jeho páníčci.Je z něho pěkný plemeník.Máme radost :-)

Pro Radku-Vita canina

(z Boršova, 6. 5. 2008 7:40)

Dobrý den,
děkujeme za chválu stránek a Dastíka.Na živo je ještě krásnější než na fotkách.Moc mu také držíme palečky aby mu vyšel rentgen.Byl by to moc pěkný plemeník.Těšíme se až Dastíka a jeho skvělé páníčky zase uvidíme na výstavě.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

následující »