Jdi na obsah Jdi na menu
 


NÁVŠTĚVNÍ  KNIHA

Zde nám můžete napsat své případné dotazy nebo vzkazy pro nás.

Pokud se Vám naše stránky líbí,řekněte o nich někomu dalšímu.Pokud se Vám něco na nich nelíbí nebo najdete nějakou chybu napište to prosím nám.

Děkujeme.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Štěňátka

(Verča+Orin+Nency, 24. 9. 2008 13:58)

Gratuluji Connie ke krásným mrňatům a přeju jim , ať dobře rostou a super páníčky. Fotky jsou moc pěkné.
A Darce držíme moc palečky, aby vyšel rentgen , aby mohla zapůsobit též v pokračování chovu. Ahoj Veronika

zdravím

(Lenka Fejerová, 21. 9. 2008 22:55)

Pěkné stránky a moc se mi líbí koníci..Hlavně pony chi.Tak ať se daří !!!

Pro Lucku a její bezva smečku

(z Boršova, 18. 9. 2008 21:57)

Moc děkujeme za gratulaci k narození štěníků.Ale gratulace spíš patří Connie a jejím páníčkům.Jsme jen takový mezičlánek :-) , protože budou mít naše příjmení z Boršova.Také budeme moc rádi,když se majitelé pokusí štěňátka uchovnit.Bylo by to super je vidět jak rostou.Děkujeme za návštěvu stránek.S pozdravem všichni z Boršova

Pro Radku a Dyka

(z Boršova, 18. 9. 2008 21:43)

Moc Vám děkujeme za krásnou gratulaci Darce a Dastíkovi.Máme z nich velkou radost.Teď ještě jak dopadnou rentgeny :-).Dyk je také moc krásný a přejeme Vám oběma mnoho štěstí a úspěchů.Těšíme se na schledání na nějaké výstavě.S pozdravem všichni z Boršova

krásné fotky

(Lucka a smečka - www.chodskypes.xf.cz, 18. 9. 2008 12:25)

Dobrý den,
gratuluju k narození štěníků. Už mám info od Ivy, moc se těší, že k "naší" Fleur přibude kámoška. Nemůžou se dočkat. :) Dívala jsem se, že jeden pejsek se jmenuje stejně jako "náš" Roy. :) Tak doufám, že to přinese štěstí a taky půjde celý vrh na svod. Mějte se krásně, přeju mnoho radosti a úspěchů v chovu. Lucka a celá smečka

Gratulace Dastymu

(Radka a Dyk, 1. 9. 2008 6:31)

MOC gratulujeme Dastymu k CAJCU,je krásný a určitě byla veliká radost.Radka a Dyk

Třepeme pacičkama

(Radka a Dyk, 4. 8. 2008 10:58)

No to je paráda, moc gratulujeme k tak skvělému výsledku na klubovce. Radka a Dyk

Poděkování

(z-borsova, 3. 8. 2008 21:59)

Ahoj Verčo a tatínku Orine.Moc děkujeme za tak srdečné přání.Opravdu to vítězství zahřálo u srdíčka a moc.Takové umístění předčilo naše očekávání.Je to super.Teď ještě ty rentgeny...budeme jen doufat aby to dobře dopadlo.Držíme palečky i Nency na dobré výsledky RTG a ať se daří na výstavách (příště porazíte vy nás :-))

Gratulujeme

(Verča: www.orinbryvilsar.estranky.cz, 3. 8. 2008 20:26)

Ahoj Darko a paničko, moc Vám gratuluji ke krásnému umístění na výstavě. Z takové konkurence to určitě hřeje u srdíčka. I já mám obrovskou radost. Darka si to zasloužila a CAJCe jí jen přeji.A věřím, že bude i další. Jsem ráda, že je k vidění na výstavě a že cvičí-však to má v genech. Tak hodně úspěchů i příště. S pozdravem Veronika a taťka Orin.
PS: Moc,moc držíme palce na RTG DKK.

štěňátka

(Lucka & Darri & Dixi, 14. 7. 2008 23:01)

Zdravím do Boršova :-) Koukala jsem na Connie a velice se mi líbí. Držím palce, aby bylo vše v pořádku a narodila se kupa zdravých štěňátek. A to samé přejeme samozřejmě i Daře!

Pro Radku a Dyka

(z Boršova, 26. 6. 2008 10:16)

Dobrý den Radko,moc děkujeme za pochvalu stránek.Na výstavě v Lanškrouně si Váš Dyk vedl opravdu moc pěkně.Až se jednou sejde s Dastíkem to bude zajímavá výstava.Oba to jsou krasavci.Vůbec jsem nevěděla že Nox se jmenuje u Vás Dyk.Ráda jsem Vás poznala v Lanškrouně.Budu se těšit na další setkání :-) a přeji Vám také mnoho úspěchů.
Za všechny z Boršova Alena

www.dyk.estranky.cz

(Radka a Dyk, 24. 6. 2008 9:51)

Jej vy tady máte krásně.Moc hezká zvířátka,stránky,
prostě pěkné podívání.Už se těším až se Dasty potká
v kruhu s Dykem(Nox).Dasty je nádherný.Mějte se
všichni moc krásně.Radka a Dyk

Pro Lomikarovu smečku

(z Boršova, 15. 5. 2008 22:46)

Dobrý den,děkujeme za pochvalu stránek a našich krásných potomků.Cyr a Dasty jsou opravdu moc hezcí a šikovní.Cyr z Boršova je už chovný.Dastík zatím čeká na rentgen.Tak mu držíme palečky :-)Jsou to zlatíčka a mají skvělé páníčky.S pozdravem všichni z Boršova

Pro Odstrčilovi

(z Boršova, 15. 5. 2008 22:36)

Dobrý den,děkujeme za pochvalu.To pozvání na návštěvu a na zvířátka opravdu platí.Rádi Vás uvidíme.Jen až budete chtít o prázdninách přijet zavolejte prosím dopředu.Máme v plánu různé akce s koníky a choďáčky....Každý den nejsme k zastižení.Naviděnou všichni z Boršova :-)

Pochvala

(Odstrčilovi, 13. 5. 2008 19:46)

Moc vás všechny zdravíme.Máte pěkný stránky a ještě krásnější zvířátka.Jen nechápu,kde na to všechno berete čas?Jestli ještě platí pozvání ze svodů ve Svítkově,tak bychom se k vám rádi o prázdninách podívali.Odstrčilovi

Moc pěkné

(Limikarova smečka, 6. 5. 2008 11:52)

Máte moc pěkné a zajímavé stránky. Vaše odchovy se mi Jeseníku moc líbily, zvláště Dasty a Cyr. Cyr je moc pěkný pejsek. Mně se tento formát psa líbí. Hlavně, že nepřerostl. Držím palce do dalších odchovů.

Pro Lucku - piškot II.

(z Boršova, 6. 5. 2008 7:44)

Děkujeme za gratulaci k uchovnění Cyra z Boršova.I pro nás to bylo překvapení když jsme je uviděli na bonitaci.Měli jsme ohromnou radost,že se zase vidíme.Cyr je moc pěkný a navíc má DKK 0/0.Ale pochvalu za uchovnění si spíš zaslouží Cyr a jeho páníčci.Je z něho pěkný plemeník.Máme radost :-)

Pro Radku-Vita canina

(z Boršova, 6. 5. 2008 7:40)

Dobrý den,
děkujeme za chválu stránek a Dastíka.Na živo je ještě krásnější než na fotkách.Moc mu také držíme palečky aby mu vyšel rentgen.Byl by to moc pěkný plemeník.Těšíme se až Dastíka a jeho skvělé páníčky zase uvidíme na výstavě.

piškot II

(Lucka a smečka - www.chodskypes.xf.cz, 5. 5. 2008 16:05)

Děkuji za pochvalu naší smečky. Ten mladší je prostě ještě takové hyperaktivní mimino a musí se pořád "uplácet", ale co Vám budu povídat, taky máte doma ještě takové štěndo jako my. :)
Ještě musím moc pogratulovat k uchovnění Cyra! Já se koukala, že se mi na fotkách od lidí zdálo, že tam vidím Barču, ale nebyla jsem si jistá, tak jsem čekala, jestli se objeví něco u Vás na webu. :)
Takže ještě jednou gratuluju a ať Vám i majitelé od dalších chodských miminek dělají stejnou radost. Lucka a smečka

Dasty

(Radka a Vita canina, 5. 5. 2008 15:39)

Viděla jsem Dastyho zatím sice jen na fotkách, ale úplně mě okouzlil. Budu mu moc držet palce, aby vyšlo uchovnění a stal se otcem nějakého toho "vitacaniňátka".
Stránky se mi líbí, přeju vše nejlepší do dalšího chovu a života vůbec.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

následující »