Jdi na obsah Jdi na menu
 


NÁVŠTĚVNÍ  KNIHA

Zde nám můžete napsat své případné dotazy nebo vzkazy pro nás.

Pokud se Vám naše stránky líbí,řekněte o nich někomu dalšímu.Pokud se Vám něco na nich nelíbí nebo najdete nějakou chybu napište to prosím nám.

Děkujeme.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

poděkování

(z Boršova, 9. 6. 2010 18:08)

Nějak nestíhám reagovat na Vaše psaní. Tak to vezmu najednou.
Pro Andy: Moc moc děkujeme, že se radujete s námi. Máme ohromnou radost, že má Xavi negativní nožky. Ještě, že dávají výsledky teď už rovnou do ruky, že se člověk nestresuje tak dlouho než přijde výsledek. :-)
Pro Frantu a Cherokee: Máte hezké stránky, Cherokee je krasavec, velmi nás uchvátil v Jeseníku :-)jen nám vychází trochu blízko do příbuzenstva :-( Ennie Váš vzkazík vyřídíme a jestli budou plánovat štěníky dáme vědět. Těšíme se, že Vás zase někde uvidíme :-)
Pro Danu a Nikolku: Moc gratulujeme k úspěchu na výstavě, pohár máš super obrovský větší než Nikolka :-) v Lanškrouně se uvidíme. Jedou se mnou i děti, chtějí zkusit výstavu i tam tak uvidíme jak jim to půjde mezi spoustou jiných plemen.

Gratulace:-)

(Andy a Gass, 9. 6. 2010 15:26)

Móc gratulujeme Xavíkovi k nulkovýmu RTG!!! Máme radost s Vámi:-)))

pozdrávek

(Franta a Cherokee Krosandra, 2. 6. 2010 21:35)

Zdravíme Vás, máte pěkné stránečky, vidím, že se nenudíte :-). Chtěl bych se zeptat, jestli nevíte, zdali se nechystá majitelka nakrývat Ennie z Boršova. Hrozně se mi na výstavě líbila a trošku uvažuju o štěněti po ní...Tak kdyby Vám vítr přivál zprávy, dejte prosím vědět. Ať se dobře daří a lehko hospodaří. P.S. Máme už jednoduché webovky, tak tam je i kontakt na nás. Nashle v Soběšíně. F.+ Č. http://cherokee.webnode.cz/

Výstavní úspěchy

(Dana + Nikolka, 21. 5. 2010 13:51)

Ahojky,
gratulujeme s Nikolkou k výstavním úspěchům i povedeným dětičkám, které jdou ve stopách šikovné mamky handlerky - jen tak dál...
My jsme teda také nezaháleli na výstavě v Bratislavě - Niki je BIS 3 ze Středovýchodoevropských národních plemen, takže jsem stále ještě v eufórii....a máme obróóóvský pohár ( víš, jak já to mám s těmi plechy ) :-)))
Doufám, že budeme mít čas hodit řeč v Lanškrouně...

Pro Radku a Dyka

(z Boršova, 18. 5. 2010 9:00)

Ahojky, moc moc děkujeme za gratulaci. Máme ohromnou radost, takový úspěch by nás ani ve snu nenapadl. Největší radost máme z dětí. Děti se moc snažily a byly naprosto úžasní. Dyk se také nádherně předvedl, takže i velká gratulace od nás pro Vás :-):-)

Děkujeme

(z Boršova, 18. 5. 2010 8:58)

za gratulaci ke štěňátkům. Většinou jsme se všemi komunikovali přes meil. Jsou to úžasní tvorečkové a již odjeli ke svým skvělým páníčkům. O některých ještě určitě hodně uslyšíme.

Gratulujeme

(Radka a Dyk, 17. 5. 2010 12:33)

moc,moc,moc.Úžasný výsledek.Radka a Dyk a celá smečka

zafča

(Dytrychová, 14. 4. 2010 8:55)

dobry den mužu se zeptat,nemate fotky zafci když byl malej?třeba po narozeni par dni?ráda bych je chtěla.dekuju moc.máme se dobře,ale kamoška foti ale dostat sni¨něco bude trvat,jak dostanu fotky hnet přepošlu.přeju krasný den iveta a zafča

Gratulace

(Erika a Rojda, 30. 3. 2010 18:51)

Ahoj v Boršově.Moc gratulujeme k této překrásné psí smečce a přejeme Darce i štěňátkům hodně zdraví.Těm malinkým drobečkům samozřejmě i štěstí na hodné pánečky.Erika

gratulace

(monika, 15. 3. 2010 22:13)

Zdravím do Boršova. Tak jsem objevila tu malou smečku a moooc gratulujeme. Hned bych si je vzala všechny.:-)Jenže to nejde. Ennie je za 10 jiných. A na rajče jsem přidala fotky z loňska, tak se můžete kouknout.
Monika

moc gratuluji

(Veronika, 10. 3. 2010 20:49)

Ahoj, gratuluji ke krásnému počtu štěníků a přeju jim hlavně zdraví a úžasné páníky.
Zdravíme dceru Orina a novopečenou maminu - Darču.
Už se těšíme na ty malé krtečky. Veronika
http://magicinferno.webgarden.cz/

Zdravíme Nicu, Dyka a jejich páníčky

(z Boršova, 5. 3. 2010 22:02)

Ahojky, moc děkujeme za gratulace. Darče vše od Vás vyřídíme, protože si to moooc zaslouží. Hlavně za to překvapení kolik jich v tom maličkatém bříšku měla :-) Je to vzorná maminka. Fotky časem dodáme.

Gratulujeme

(Radka a Dyk, 5. 3. 2010 21:33)

k miminečkům.Ať si každé z nich vychová páníčka ke své spokojenosti.Ahoj Radka a Dyk

gratulace

(Jarda a Nica, www.nica.wbs.cz, 5. 3. 2010 19:34)

Gratulujeme k novým přírůstkům a těšíme se na fotky.Určitě budou také tak super jako fotky hřebečka ke kterému také moc gratulujeme.

pro ZAFÍRKA

(z Boršova, 23. 2. 2010 15:55)

Dobrý den,
děkujeme za zprávičku a pochvalu hříbátka. Gratulujeme k obsednutí Zafírka. Je to super, že se Vám spolu tak daří. Budeme se těšit zase někdy na fotky. Zdraví všichni Bolehovský

zafir

(Zafir (Dytrychova Iveta), 23. 2. 2010 15:24)

Dobry den.tak Zafir konecne je opsedli.jezdime spolu za konikem.je super,tak doufam že mu to zustane.Mejte se krasne. mate krasny hřibatko.Dytrachova

Pro Hanku a Espenka

(z Boršova, 20. 2. 2010 7:12)

Děkujeme, jsme rádi, že se stránky líbí :-)
Na štěňátka se těšíme a některé by jsme později měli vidět snad i na svodu.Na týden do Soběšína máme v plánu jet, tak se tam určitě potkáme. Jedeme i do Jeseníku.

Blahopřání

(Hanka a Espenek, 19. 2. 2010 22:52)

Blahopřejeme Vám ke krásným stránkám a přejeme kupu zdravých štěňátek a pro ně skvělé páníčky. Chystáte se do Soběšína? http://www.espen.estranky.cz

Pozdrav pro Andy a Radku

(z Boršova, 10. 2. 2010 17:12)

Pro Andy:
Ahoj, děkujeme za pochvalu Xavíka. Je to takový chlupatý medvídek. Uvidíme co nám z něho vyroste a jak dopadnou rentgeny. Ahoj v Jeseníku.

Pro Radku a Dyka:
Děkujeme za držení palečků, na štěňátka se už těšíme. Uvidíme kolik jich napoprvé bude mít v bříšku. Hlavně ať jsou všichni zdraví a v pořádku. Těšíme se na setkání a držíme palce ať se Vám daří ve všem co spolu podnikáte.

Xavi

(Andy, 10. 2. 2010 0:13)

Ahoj, ještě jsem zapoměla napsat, jak Xavi roste pěkně do krásy. Moc se mi líbí, tak jsem na něj zvědavá. Tak ahoj v Jeseníku.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

následující »